ROMAN ROCZEŃ – Premiera płyty „Piosenki z kaset”


ROMAN ROCZEŃ – Premiera płyty „Piosenki z kaset”

Data: 06.08.2020
Godzina: 20:00 22:30


 

👉 6 sierpnia odbędzie się premiera płyty @Roman Roczeń „Piosenki z kaset”.

Zapraszamy na wyjątkowy czwartek w Tawerna Korsarz! 🎵 Piosenka w wykonaniu niezastąpionego Roman Roczeń, a za genialne dźwięki gitary odpowiada Krzysztof Kowalewski.

Jak sam Roman o niej mówi jest to „moja pierwsza płyta, zrobiona w całości w zgodzie ze mną. Tak śpiewam, tak czuję, tak słyszę, taki sobie jestem”.
Jesteście ciekawi efektu?

„Piosenki z kaset to wynik dwóch spotkań. Pierwsze to spotkanie z kumplem sprzed wielu lat. Wcale nie muzyczne. Natomiast bardzo szybko wyszło, że wspominając „tamte czasy”, co chwila rozbrzmiewało: „A pamiętasz tę piosenkę…?) I tak wyklarował się klucz wyboru. Dodałem kilka nowszych, ale albo nie nagranych wcześniej, albo szczególnie mnie tekstem ujmujących.
Drugie to jeden z koncertów. Zapowiadał się zwyczajnie, ot miły wspólnie prześpiewany wieczór. Natomiast organizatorzy zrobili z niego przepiękne i przeciepłe wydarzenie. Muzycznie wyjątkowo się polubiliśmy. Na tyle, że odważyłem się zapytać, czy zechcą przyłożyć finansowy paluszek do takiej właśnie płyty. Skoro masz ją w dłoni, znaczy się zgodzili.
Wszystkich nagrań dokonał Radek Bednarek. Mistrz tworzenia komfortu nagrywania.
Miks i mastering, to dzieło Damiana Pietrasika i Jeremiasza Hendzela. Obaj przecierpliwi.
Pomysł okładki podrzucił Piotr Bujnowski, formę oraz zdjęcia Krzyśka i moje zrobił Marek Mosiński, a szczegóły graficzne dopracowała Anita Kotlińska.
Zdjęcia na okładce symbolizują ważność wielu ludzi w moim życiu. Z naciskiem na wielu. Pochodzą z archiwów absolutnie prywatnych.
W „Piosence Wiosennej” gościnnie na przeszkadzajkach odezwał się Tomas Sanchez.
Gitarę nagrał i cuda na niej wyczynia Krzysztof Kowalewski.
Całą układankę pod hasłem wydanie płyty doskonale przeprowadził Mariusz Krawczyk i jego firma Top Events.”

Tego wydarzenia nie można przegapić! 🎉🎉
Bądźcie z nami! Zaczynamy punktualnie o 20.00
Wstęp: wolny!