fbpx
Menu w dostawie

Menu w dostawie

Korsarze! Podjęliśmy bardzo trudną decyzję ale wierzymy, że dzięki niej spotkamy się jeszcze na naszym pokładzie! 💪
Serce mówi – WALCZCIE ❤️, nie poddawajcie się. Ale ekonomia jest nieubłagana. Długi rosną, komornicy nie śpią i pukają do naszych drzwi. Załoga jest na skraju wytrzymałości finansowej. Jedynym rozwiązaniem jest zawieszenie działalności. Zawieszenie jej DZIŚ, pozwoli nam do Was KIEDYŚ WRÓCIĆ. Długi oczywiście nie znikną, stałe zobowiązania i opłaty nadal będziemy musieli pokrywać…
Staraliśmy się. Walczyliśmy. Po co? Dla wszystkich wspólnie spędzonych dni i wieczorów na naszych deskach. Wiecie, że to prawie 1️⃣1️⃣ lat? Bawiliśmy się, śmialiśmy i tańczyliśmy na korsarzowym pokładzie. To tutaj się poznaliśmy. Korsarz to tysiące głośnych koncertów i imprez do białego rana. To długie rozmowy przy barze. To nowe, wspaniałe przyjaźnie i wielkie miłości. To wspólne chwile, do których chcemy wrócić!
Z tego rejsu, nie mamy szans na bezpieczny powrót.
Walka okazała się zbyt trudna i wyczerpująca. Bardzo staraliśmy się tego uniknąć, ale dziś nasza załoga traci, często jedyne źródło utrzymania… Dlatego, jeśli chcesz wpierać naszą załogę, wspierać nas i przyłożyć swoją rękę i serducho, do tego abyśmy mogli wrócić pełni sił i energii wpłać na naszą zrzutkę.
⚔️ udostępnij post tutaj
Zebrane pieniądze przeznaczymy na pokrycie zobowiązań, niezbędnych do ponownego otwarcia naszych drzwi.
To nie musi i nie może być koniec!
Wrócimy do Was ❤
Ściskamy
Cała Załoga Korsarza