KOŁO RATUNKOWE DLA KORSARZA


KOŁO RATUNKOWE DLA KORSARZA

Data: 12.12.2020
Godzina: 18:30 - 22:00


Link do wydarzenia FB: https://fb.me/e/cCf68JM0k

Od czego zacząć? Najlepiej od początku 😎 Chociaż wszyscy doskonale wiemy, jak jest. Pandemia koronawirusa daje nam wszystkim nieźle w kość. Dlatego, zdecydowaliśmy się pominąć wstęp….
Tawerna Korsarz, czyli co? 1000 m2 na warszawskiej Woli. Przestrzenne dwa poziomy, klimatyczne podziemia i zaciszny ogródek. Drewniane ławy, kilometry lin, żeglarskich dodatków i akcentów… NIE!
Tawerna Korsarz to Wy! Wy, którzy jesteście z nami od ponad 10 lat. Przychodzicie na duże koncerty i klimatyczne spotkania z muzyką. Pojawiacie się, gdy zaczyna Wam burczeć w brzuchach, z przyjemnością (tak myślimy 😛) smakujecie naszych nowości w karcie dań. Umawiacie się z rodziną, przyjaciółmi i znajomymi. Wpadacie ot tak, po prostu. Pobyć i porozmawiać z nami. Jesteście naszą Załogą. Załogą, która tańczy z nami do białego rana i razem z nami gasi ostatnie światło…
Korsarz to zespoły, które grały, grają i będą grać na naszej scenie. Ludzie, którzy wspierają nas radą, wiedzą i żywo angażują się w życie naszej łajby. To nasza ekipa. Od pracowników kuchni, po barmanów, kelnerów, managerów czy Szefa – którzy w pocie czoła, dopinają wszystko na ostatni guzik, żebyśmy wspólnie mogli się dobrze bawić!
Tawerna Korsarz to ludzie! Ludzie, którzy teraz rzucają koło ratunkowe, aby jeszcze mogło być przepięknie, aby jeszcze mogło być normalnie! Jeszcze będzie…
12 grudnia na scenie Tawerny Korsarz zagrają:
🎆 Stara Kuźnia
🎆 Żeglarze Portowi
🎆 Roman Roczeń & Krzysztof Kowalewski,
🎆 Piotr Kostka Godecki
🎆 Trzy Majtki
🎆 Jasiek Drzewiecki
Koncert i licytacje poprowadzi: Tomasz Lenard „Emeryt”
Wszystko będziecie mogli obejrzeć online z naszego profilu na Facebooku, siedząc w swoim domowym zaciszu. Cała kwota, z zebranej zrzutki zostanie przekazana na utrzymanie i wsparcie Załogi Tawerny Korsarz.
Udostępniajcie, zapraszajcie znajomych – niech wieść o naszym koncercie pójdzie w świat. Na naszym facebookowym profilu mamy aż 14 tys. fanów (za co, Wam serdecznie dziękujemy ❤). Jeśli każdy zostawi choćby 1 zł, to pozwoli całej załodze dalej płynąć i spokojnie wyczekiwać końca tej burzy.
Start: 18:30
Transmisja pojawi się około 18:30 na głównym profilu Tawerny Korsarz.
Do usłyszenia!