fbpx
O nas

Korsarz to tawerna żeglarska. Lokal dedykowany jest w szczególności miłośnikom szant, lecz nie tylko. Jego oferta zainteresuje, bowiem wszystkich, którzy cenią sobie miłą, ciepłą atmosferę, ciekawe wnętrza, stylową muzykę oraz dobrą kuchnię. Korsarz to idealne miejsce na długie rozmowy z przyjaciółmi, spontaniczne spotkania w szerszym gronie i szalone wieczory przy głośniej muzyce.

Na naszej scenie regularnie pojawiają się najlepsze polskie zespoły muzyki żeglarskiej. Horyzonty muzyczne Korsarza wybiegają jednak poza gatunki marynistyczne – program artystyczny z pewnością nie raz zaskoczy stałych bywalców. Nie ważne, zatem, czy bliski jest Ci świat morskich opowieści, chcesz spędzić ciekawy wieczór w niepowtarzalnej atmosferze, czy po prostu szukasz miejsca na spotkanie z przyjaciółmi. Korsarz zaprasza Cię na wspólny rejs!

Lokal oferuje nową, jakość, którą z pewnością docenią setki stałych bywalców. Mieści się w oddzielnym, wolnostojącym budynku. Centralnym punktem tawerny jest główna sala ze sceną i  antresolą. Dodatkową przestrzeń stanowią podziemia, nieocenione w przypadku dużych koncertów oraz imprez zamkniętych. W letnich miesiącach do dyspozycji gości jest imponujący ogródek oraz ogromny taras na piętrze jak i ciche i spokojne patio na romantyczne kolacje.

Atmosfera i układ wnętrza sprawiają, że dobrze będziecie czuli się zarówno na kameralnym spotkaniu we dwoje, jak i w większym gronie np. podczas spotkań z przyjaciółmi, zebrania, imprezy firmowej, czy dużego bankietu.

Przez cały tydzień zapraszamy na koncerty, które umilą Państwu wieczór, by zapomnieć o troskach codziennych i zapewnią chwilę relaksu i dobrej zabawy.

Korsarz_w_obiektywie-(6)_S

Korsarz_w_obiektywie-(20)_S

Korsarz_w_obiektywie-(28)_S