fbpx
Dla dzieci

 

Korsarz to restauracja przyjazna dzieciom. W każdą niedzielę pod sceną znajduje się strefa malucha, w której Wasze pociechy znajdą kolorowanki, małą zjeżdzalnię, stolik z krzesełkami oraz wielkie pudło z zabawkami.
W naszym lokalu znajduje się również krzesełko do karmienia najmłodszych oraz łazienka z przewijakiem.

Oferta Urodzinowa

Organizowane przez nas urodziny to starannie przygotowane scenariusze, w których nie zabraknie znanych i sprawdzonych zabaw, jak i nowych i oryginalnych aktywności, które wymyślamy sami. Na nasze przyjęcia urodzinowe składają się zabawy integrujące, gry i konkurencje ruchowe i plastyczne. Nieodłącznym elementem każdej zabawy jest chusta animacyjna. Staramy się aby urodziny były naprawdę wyjątkowym wydarzeniem dla jubilatów, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby ten dzień był pełen wrażeń i atrakcji.

Pobierz

Impreza dla dzieci

DATA: 15.05.2016

Zapraszamy wszystkich przebieraŮcůw: piratůw, ksiÍŅniczki, koty, baletnice i barwne papugi na zabawÍ karnawa≥owĻ pod pirackĻ banderĻ! Razem przeniesiemy siÍ na rozszala≥e morza, gdzie najprawdziwsi piraci przeŅywali niezwyk≥e przygody! Wspůlnie wykonamy w≥asne statki oraz lunety niezbÍdne do wypatrywania wysp pe≥nych ukrytych skarbůw. Ozdobimy rÍce i buzie kolorowymi tatuaŅami, a podczas licznych zabaw sprawdzimy swojĻ si≥Í, wytrzyma≥oúś i celnoúś!

Bawcie siÍ z nami!

Start: 12:00
WstÍp: 15z≥ /od dziecka/
Prosimy o wczeúniejszĻ rezerwacjÍ miejsc! Rezerwacja bezp≥atna!