Koncert charytatywny dla dzieci: Sebastiana, Agatki i Darka


Koncert charytatywny dla dzieci: Sebastiana, Agatki i Darka

Data: 09.09.2017
Godzina: 20:00 - 22:59


koncert_defSebastian, Agatka oraz Darek to przesympatyczne dzieciaki, które potrzebują naszego wsparcia.
Dlatego wspólnie z Waszą pomocą chcemy zebrać dla nich środki na leczenie i rehabilitację.
 
Na scenie zagrają:

Artur Kaczorek: z repertuarem piosenki Jacka Kaczmarskiego

Zespół Dnia Następnego: jak szaleć to tylko z Fidelem i jego załogą. Nikt inny nie wyśpiewuje szant tak radośnie jak oni. Gwarantujemy same wielkie szantowe hity 🙂

 

 
Koncert: 20.00
Wstęp: CEGIEŁKA wedle Waszych możliwości
 
**Sebastian – ma rzadki zespół genetyczny Strumpell – Lorrain. Objawia się on rozszczepem kręgosłupa, przykurczem ścięgna Achillesa, problemami kardiologicznymi, metabolicznymi, neurologicznymi. Do tego ma astmę na tle alergicznym. Mimo tego jest niesamowicie pogodnym i cierpliwym siedmiolatkiem. Ma szansę na normalne funkcjonowanie. Chcąc utrzymać powolną, ale systematyczną poprawę, chłopiec potrzebuje kosztownej rehabilitacji.
http://www.fundacjaavalon.pl/nasi_beneficjenci/siejka_sebastian.html
 
oraz
 
**Agatka i Darek – to 6-letnie bliźnięta zmagające się z autyzmem. Zebrane środki zostaną w całości wykorzystane na terapię indywidualną, integrację sensoryczną, trening umiejętności społecznych oraz inne zalecane przez specjalistów zajęcia. Kontynuacja terapii jest niezmiernie ważna dla dalszego rozwoju dzieci. Dzięki wczesnej diagnozie i wcześnie wdrożonej terapii Agatka i Darek w ciągu kilku lat zrobili ogromne postępy. Darek, który miał o wiele gorsze rokowania niż jego siostra, ponieważ jako dwulatek był nie mówiącym i nie komunikującym się w żaden sposób dzieckiem, dzięki odpowiedniej terapii jest dzisiaj radosnym i ciekawym świata chłopcem. Dlatego ciągłość terapii jest tak ważna. Jej przerwanie jest niewskazane ze względu na możliwość wystąpienia regresu w wypracowanych już obszarach funkcjonowania.
Więcej o Agatce i Darku: www.facebook.com/DarekiAgatka/